| ﺳﻪشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ الثلاثاء ۱۸ محرم ۱۴۴۱ Tuesday 17 September 2019
کانال تلگرام
اطلاع از آخرین اخبار دانشگاه امام صادق(ع)؛

به کانال رسمی «دانشجویی و فرهنگی» در تلگرام بپیوندید

تحولات در دنیای تکنولوژی به سرعت رقم می‌خورد و در این میان ابزارهای جدید فرصت‌های بهتری در راستای بهره‌وری و همگام بودن با تحولات روز در اختیار قرار می‌دهد. شبکه‌های اجتماعی امروز به عنوان اصلی‌ترین نقاط ارتباطات جمعی مد نظر هستند و در این میان سرعت انتقال اخبار، رویدادها و مسائل اجتماعی به واسطه این شبکه‌ها تا حد زیادی افزایش یافته است.

به گزارش «دانشجویی و فرهنگی» امکانات جدید پیام رسان تلگرام و هوشمندی مدیران این سامانه منجر به آن شده است که به تدریج «تلگرام» تبدیل به یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای پیام رسان در سطح جهانی شده و در میان کاربران فارسی زبان داخل و خارج از کشور نیز از محبوبیت فراوانی برخوردار شود.

این امکانات جدید در کنار امنیت اطلاعات که مدیران این شبکه اجتماعی موبایل مدعی آن هستند، فرصت‌هایی جدید برای خلق خلاقیت به ویژه برای رسانه‌های خبری ایجاد کرده است تا مخاطبان و کاربران به سرعت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اخبار، رویدادها و تحلیل‌های مرتبط با آنها دسترسی داشته باشند.

بر همین اساس «دانشجویی و فرهنگی» اقدام به بهره برداری از امکان جدید در نرم افزار «تلگرام» با نام «کانال» یا Channel کرده است تا به ساده ترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان، اهم اخبار و رویدادهای مهم را در اختیار کاربران و مخاطبان همیشه همراه خود قرار دهد.

در کانال دانشجویی و فرهنگی در نرم افزار تلگرام قرار است محتوای خبری از وب سایت دانشجویی و فرهنگی به مخاطبان عرضه شود. رصد مداوم اخبار، نقل رویدادهای مهم از شبکه‌های بزرگ اجتماعی، باز نشر مطالب و محتوای خبری از رسانه های دانشگاه امام صادق علیه‌السلام به همراه محتوای چند رسانه‌ای نظیر عکس و ویدئو مواد اصلی کانال «دانشجویی و فرهنگی» در نرم افزار تلگرام را تشکیل می‌دهند.

در این میان نکته‌ای که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، حجم و میزان انتشار مطالب در این کانال می‌باشد که بر این اساس، این شاخص به گونه‌ای مد نظر قرار گرفته است که ضمن آگاهی مخاطبان از مهم‌ترین تحولات و اخبار روز و باز نشر مطالب جذاب از سایر رسانه‌ها، کمترین میزان پیام در طول روز با کیفیت بالا به دست مخاطبان برسد.

لازم به توضیح است؛ تنها کانال رسمی دانشجویی و فرهنگی در تلگرام از طریق لینک زیر قابل دسترسی است و سایر کانال‌ها با اسامی مشابه هیچ ارتباطی با کانال رسمی «دانشجویی و فرهنگی» ندارند.

 

برای پیوستن به کانال رسمی «دانشجویی و فرهنگی» در تلگرام می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

https://telegram.me/stuisu

 
برای بروز رسانی تلگرام می‌توانید با توجه به سیستم عامل گوشی تلفن همراه خود از لینک‌های زیر استفاده کنید. 
 
برای اندروید :
 
لینک گوگل پلی :
 
لینک کافه بازار :
 
برای iOS :
 
برای ویندوزفون :